CJB-100FT 100 Watt Siren
CJB-100FT 100 Watt Siren
The CJB-100FT electronic siren with 40 tones is suitable for various types of cars.
  • Item: CJB-100FT
  • Voltage: DC 12V
  • Sound compression Level: 120-130db
  • Power: 100W
  • Output: 2 output group, Each MAX 8A
  • Impedance: 8Ω, 11Ω